2 יעדי פיתוח
צריכה וייצור אחראיים
עבודה הוגנת וצמיחה כלכלית

2B Friendly

עמותת 2B Friendly, שהיא גלגולה העכשווי של עמותת מעגלי צדק, מקדמת כלכלה מקיימת וחברתית שרואה לצד שורת הרווח העסקי גם רווח ערכי. אנחנו מאמינים שלכולנו, צרכנים ובעלי עסקים, יש כוח רב להשפיע לטובה על החברה והסביבה, על ידי העדפות צרכניות שמחברות בין הערכים שלנו לבין הכסף שאנו מוציאים בשגרה. פעילות: מול בתי העסק המקומיים. אנו מציעים לכל עסק חבילת שיפורים וליווי ללא תשלום במידה והוא מעוניין להרחיב ולהעלות את רף ההשפעה שלו. עסק שהוא ״ידידותי״ מקבל מאיתנו תו איכות, הממתג אותו כעסק חברתי/סביבתי ונהנה מקידום במאגר העסקים של העמותה, ברשתות החברתיות ובאפליקציה של איזי. בנוסף, אנו פועלים להעלאת המודעות לכוחו של הצרכן. אנו מעודדים את הצרכן לבחור להוציא את כספו בצורה מושכלת, כי לכל קנייה יש השפעה. צרכן שיבחר לבצע את הקניות היומיומיות שלו דווקא בעסקים על תו 2B Friendly יקדם שינוי בעצמו הן ברמת החברה והסביבה והן ברמה של הרווח הכלכלי של אותם עסקים ידידותיים.

1 יעדי פיתוח
חינוך איכותי

AB Advisor ליווי לצמיחת לומדים לצרכי הלומד והמורה

ליווי לצמיחת לומדים באמצעות מדידה הוליסטית ומותאמת לצרכי הלומד והמורה. תלמידים ומורים זקוקים לתפיסה הוליסטית של הלומד ושל תהליכי הלמידה כדי ליצור סביבה שתתמוך בכל תלמיד, בכל זמן נתון. המוצר תומך בכל תהליכי הלמידה - קוגניטיבים, רגשיים וחברתיים, ומסייע לפיתוח וביסוס של מיומנויות, עמדות, ערכים, אוריינות וידע באמצעות איסוף מידע מפלטפורמות הלמידה השונות, שאלות ותשובות, מיפוי למידה ויצירת פרופילי לומדים. ניתוח המטאדאטה של הלומדים המשתמשים במערכת מאפשר הסקת מסקנות לגבי תהליכי הלמידה והתאמת שיטות וכלי למידה ללומדים באופן אישי, ובכל זמן שבו יש צורך בשינוי ובחינה מחודשת של מטרות הלמידה והאסטרטגיות, השיטות והכלים שנבחרו למימושן.

2 יעדי פיתוח
אפס רעב / אי ביטחון תזונתי
מיגור העוני

AgriFriend

AgriFriend הוא סטארט אפ חברתי לפיתוח מקצועי של חקלאים במדינות מתפתחות. AgriFriend פותר את הבעיה הקשה של חוסר נגישות לידע מקצועי חקלאי, הגורם לפרודקטיביות נמוכה ולאחד מהסיבות המרכזיות למשבר החקלאות במדינות מתפתחות. בזכות הטכנולוגיה,אנו מצליחים ללמד את המשתמשים כל מה שהם צריכים, מההתחלה ועד הסוף, בצורה חדשנית וייחודית. הערך והייחודיות שלנו באים לידי ביטוי בכך שאוספים את כל המידע הקיים בסוג הגידול של החקלאי, מנתחים אותו, מנגישים ומפשטים כדי שיענו על הצרכים המדוייקים של החקלאי. בנוס, מפתחים כלים חדשים על מנת לפתור את האתגרים והכאבים של החקלאים אשר אין להן פתרון כיום. AgriFriend הופכת את החקלאות המסורתית לחכמה, בלחיצת כפתור.

אינדקס