תפריט
תפריט
Better Juice

Better Juice

SDG ראשי

p_ icons7

SDG משני

p_ icons7 p_ icons7

אודות

Better Juice Ltd. היא חברת הסטארט-אפ הראשונה ב- FoodTech שהציגה טכנולוגיה חדשנית להפחתת כל סוגי הסוכרים במיץ התפוזים. הטכנולוגיה העומדת על פטנט משתמשת במרכיבים טבעיים להמרת חד-סוכרים ודו-סוכרים (פרוקטוז, גלוקוז וסוכרוז) לסיבים וסוכרים פרה-ביוטיים ואחרים שאינם ניתנים לעיכול, תוך שמירה על טעמו העסיסי של המשקה, למשקה שניתן לעיכול. מיצים פופולריים מכילים כמעט 1 גרם. (25 גרם) סוכר למנה אחת של כוס (250 מ"ל). שיטות מיץ מסורתיות מסירות כמעט את כל הסיבים התזונתיים הטבעיים והיתרונות הבריאותיים והשובעיים של הסיבים. הפתרון מכניס שלב מעבר פשוט בתהליך המיצים, תוך שמירה על הטעם הנהדר ועל השלמתם המלאה של הוויטמינים, המינרלים וחומרי המזון האחרים, המתאימים למערכות תעשייתיות יוקרתיות ומסעדות.

כיצד אפשר לתמוך בפעילות שלי?

חיבורים_ונטוורקינג
הצטרפות_לפעילות_
שיתוף_הפעילות
תמיכה_בעשייה

מה מודדים?

3.4.1 צמצום של כמות הסוכר עד 80% ביחידת מוצר, על פי כמות סוכר יומית מומלצת לצמצום סיכוי למחלות לב וכלי דם סרטן סוכרת  מחלות נשימה כרוניות בשנה  בייחוס למחקר קליני של ארגון הWHO- על פי כמות הסוכר מומלצת ליום.
12.2.1 \ 8.4.1 X טון צריכת חומרי הגלם הראשוניים ברמה הביולוגית (פירות) בשנה עבור הלקוחות  X טון \ ק"ג קיבוע אנזימים ברמה הביולוגית בשנה.