2 יעדי פיתוח
צריכה וייצור אחראיים
עבודה הוגנת וצמיחה כלכלית

2B Friendly

עמותת 2B Friendly, שהיא גלגולה העכשווי של עמותת מעגלי צדק, מקדמת כלכלה מקיימת וחברתית שרואה לצד שורת הרווח העסקי גם רווח ערכי. אנחנו מאמינים שלכולנו, צרכנים ובעלי עסקים, יש כוח רב להשפיע לטובה על החברה והסביבה, על ידי העדפות צרכניות שמחברות בין הערכים שלנו לבין הכסף שאנו מוציאים בשגרה. פעילות: מול בתי העסק המקומיים. אנו מציעים לכל עסק חבילת שיפורים וליווי ללא תשלום במידה והוא מעוניין להרחיב ולהעלות את רף ההשפעה שלו. עסק שהוא ״ידידותי״ מקבל מאיתנו תו איכות, הממתג אותו כעסק חברתי/סביבתי ונהנה מקידום במאגר העסקים של העמותה, ברשתות החברתיות ובאפליקציה של איזי. בנוסף, אנו פועלים להעלאת המודעות לכוחו של הצרכן. אנו מעודדים את הצרכן לבחור להוציא את כספו בצורה מושכלת, כי לכל קנייה יש השפעה. צרכן שיבחר לבצע את הקניות היומיומיות שלו דווקא בעסקים על תו 2B Friendly יקדם שינוי בעצמו הן ברמת החברה והסביבה והן ברמה של הרווח הכלכלי של אותם עסקים ידידותיים.

1 יעדי פיתוח
חינוך איכותי

AB Advisor ליווי לצמיחת לומדים לצרכי הלומד והמורה

ליווי לצמיחת לומדים באמצעות מדידה הוליסטית ומותאמת לצרכי הלומד והמורה. תלמידים ומורים זקוקים לתפיסה הוליסטית של הלומד ושל תהליכי הלמידה כדי ליצור סביבה שתתמוך בכל תלמיד, בכל זמן נתון. המוצר תומך בכל תהליכי הלמידה - קוגניטיבים, רגשיים וחברתיים, ומסייע לפיתוח וביסוס של מיומנויות, עמדות, ערכים, אוריינות וידע באמצעות איסוף מידע מפלטפורמות הלמידה השונות, שאלות ותשובות, מיפוי למידה ויצירת פרופילי לומדים. ניתוח המטאדאטה של הלומדים המשתמשים במערכת מאפשר הסקת מסקנות לגבי תהליכי הלמידה והתאמת שיטות וכלי למידה ללומדים באופן אישי, ובכל זמן שבו יש צורך בשינוי ובחינה מחודשת של מטרות הלמידה והאסטרטגיות, השיטות והכלים שנבחרו למימושן.

2 יעדי פיתוח
אפס רעב / אי ביטחון תזונתי
מיגור העוני

AgriFriend

AgriFriend הוא סטארט אפ חברתי לפיתוח מקצועי של חקלאים במדינות מתפתחות. AgriFriend פותר את הבעיה הקשה של חוסר נגישות לידע מקצועי חקלאי, הגורם לפרודקטיביות נמוכה ולאחד מהסיבות המרכזיות למשבר החקלאות במדינות מתפתחות. בזכות הטכנולוגיה,אנו מצליחים ללמד את המשתמשים כל מה שהם צריכים, מההתחלה ועד הסוף, בצורה חדשנית וייחודית. הערך והייחודיות שלנו באים לידי ביטוי בכך שאוספים את כל המידע הקיים בסוג הגידול של החקלאי, מנתחים אותו, מנגישים ומפשטים כדי שיענו על הצרכים המדוייקים של החקלאי. בנוס, מפתחים כלים חדשים על מנת לפתור את האתגרים והכאבים של החקלאים אשר אין להן פתרון כיום. AgriFriend הופכת את החקלאות המסורתית לחכמה, בלחיצת כפתור.

1 יעדי פיתוח
שוויון מגדרי

Attollo.io

אתולו היא סוכנות חדשנות ואסטרטגיית מוצר. אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לייצר מוצרים איכותיים, רלוונטיים ובעלי פוטנציאל התפתחות גדול ועוזרים להם להצמיד ערכי קיימות משמעותיים לפעילות שלהם ולמצא את הדרך לבטא את הערכים האלו במוצרים שלהם. בנוסף אתולו עוסקת בהדרכה של עצמאים, ויזמים פרטיים באותם התחומים.

1 יעדי פיתוח
ערים וקהילות מקיימות

BEINCO

אנחנו מעצבים ומנחים תהליכים השתתפותיים ברי-קיימא בארגונים, צוותים וקהילות. הכלים של BEINCO מבוססים על התנסות ומעודדים נוכחות, תקשורת חיובית ויצירה משותפת. אנו עובדים עם הכלים החדשניים ביותר בעולם כיום בתחום המנהיגות ההשתתפותית על מנת לגלות את החכמה הקולקטיבית בארגון, קהילה או קבוצה, ליצור מחויבות מתוך חיבור ולהגיע לתוצאות אפקטיביות.

2 יעדי פיתוח
אפס רעב / אי ביטחון תזונתי
צריכה וייצור אחראיים

Clarifruit

Clarifruit פיתחה את הפלטפורמה הראשונה בעולם לבקרת איכות וניתוח נתונים לתעשיית המזון הטרי. הפיתרון שלנו מאפשר תהליך בקרת איכות פירות וירקות טריים, עקבי וחסכוני. זה מגדיל את התפוקה של המפקח על ידי x3 ומאפשר למגדלי התוצרת הטרייה העולמית, חברות שיווק, סיטונאים, שוק מקוון וקמעונאים לקבל החלטות על בסיס נתונים באיכות גבוהה. התוצאה היא התאמה טובה יותר של איכות התוצרת הטרייה לביקוש הלקוח והזדמנויות הכנסה חיוביות לכל בעלי העניין בשרשרת האספקה ​​הטרייה.

1 יעדי פיתוח
צריכה וייצור אחראיים

Clariter

חברת Clariter הינה חברת קלינטק המתמחה בפיתוח ויישום פתרונות מתקדמים וייחודיים בתחום מחזור כימי לפלסטיק בארץ ובעולם. קבוצת Clariter העולמית, בעלת מגוון פטנטים טכנולוגים ופתרונות CLARITER חדשניים עבור פסולת פלסטיק מעורבת (צבעים, סוגים וקשיחויות) אשר מהווה מטרד גלובלי דחוף. באמצעות תהליך ייחודי של CLARITER ,פסולת הפלסטיק מומרת לכימיקלים איכותיים; שמנים, ממיסים, ושעוות ('מוצרי קלריטר'). המהות של קלריטר- הפיכת מטרד למשאב יצירת ערך עבור האנושות אינה מחשבה עתידית אלא אסטרטגיה עסקית מרכזית. ערך זה נוצר על ידי מתן פתרונות כלכליים ברי קיימא, פתרונות קלינטק חדשניים לסילוק סוגים שונים של פלסטיק ויצירת תוצרים מובילים של מוצרים כימיים בעלי טוהר גבוה עבור תעשיות רלוונטיות. לאור הביקוש ההולך וגדל לטכנולוגיות נקיות, אפקטיביות ומועילות, התנודתיות בשווקי הנפט, הביקוש הגובר לנפט גולמי והצורך לעמוד בסטנדרטים סביבתיים בינלאומיים מחמירים, טכנולוגיות קלריטר מאפשרות הזדמנויות משמעותיות ובנות קיימא לטיפול ומציאת פתרונות לבעיית הפסולת הפלסטית העולמית. קלריטר פיתחה טכנולוגיה ייחודית וחדישה ביותר בשילוב עם ידע קיים כמו פיצוח תרמי וזיקוק. התהליך והמוצרים חדשים, ייחודיים ומוגנים עד כה בשישה פטנטים. את המוצרים ש-Clariter מייצרת, מייצרים בעולם ובארץ בדרך כלל מנפט, כך שבתהליך הייצור אנו גם נפטרים מפלסטיק וגם מונעים שימוש מיותר בנפט. על-ידי בניית מתקן קלריטר ישראל, תוך ניצול פסולת הפלסטיק המקומית ופיתוח מוצרי קלריטר ישראל נוספים, קלריטר ישראל תייצר לשווקים מקומיים ובינלאומיים. קלריטר ישראל מתכוונת להוביל בתעשיית הקלינטק הישראלית, לייצר מקומות עבודה ולהוות שחקן דומיננטי בעולם.

1 יעדי פיתוח
אנרגיה זמינה ונקייה

DryGair Energies Ltd

דרייג'ר מובילה את שוק היבשנים לחקלאות מסחרית, ומתמחה בבקרת וניטור לחות בחממות ובתי גידול סגורים. בניגוד ליצרני יבשנים אחרים, הפתרון של דרייג'ר פותח במכון וולקני בישראל, מיועד אך ורק למגדלים. מיקוד זה בתנאי האקלים האופיניים לתנאי גידול מבוקרים בלבד (80% לחות יחסית ו18 מעלות צלזיוס) הוא שמבדיל אותה ממתחרותיה, ובשל כך אף קיבלה הכרה עולמית כמותג המוביל בתחום. הפתרונות המסורתיים לבקרת לחות מאלצים מגדלים לחמם ולאוורר כל העת, מה שמביא לבזבוז אנרגיה רב, וגם לא פותר את בעיית התנודתיות של האקלים בחממה הגורר התפתחות מחלות. הפתרון של דרייג'ר מוגן פטנט, ונמכר בשווקים מגוונים באירופה, אמריקה, אפריקה ואף אוסטרליה וניו זילנד.

2 יעדי פיתוח
עבודה הוגנת וצמיחה כלכלית
צמצום אי השיוויון

EyeLight

Eyelight הוא מוצר לביש מהפכני, המספק מענה ל253 מיליון לקויי ראייה ועיוורים ברחבי העולם. הוא עושה זאת דרך החלפת חוש הראייה בשמיעה ומישוש, כדי לפצות על הפער הויזואלי, ולאפשר למשתמשים עצמאות בסביבת חייהם.

1 יעדי פיתוח
שינוי אקלים

Green Line

משבר האקלים הוא אחד האיומים המרכזיים כיום. אנו רוצים ליצור קו ירוק של צמחיה בגבול בין ישראל והרשות הפלסטינית, כן לקדם שותפות אזורית להתמודות אזורית עם המשבר ברמה הסביבתית ולקדם שותפות כזו שתקדם יציבות אזורית לקראת שלום.